Ogłoszenia

OGŁOSZENIANiedziela 5 zwykła - 10 luty 2019 r.


1. Dzisiaj (10 lutego)  dla dorosłych osób, które pragną uzupełnić katechezę bądź przygotować się do przyjęcia sakramentu bierzmowania, kolejne spotkanie w przyszłą niedzielę (10 lutego) o godz. 19.30 po wieczornej Mszy.


2. W poniedziałek (11 lutego) wspominając NMP z Lourdes obchodzimy Światowy Dzień Chorego. Podczas Mszy św. o godz.7 i 18.30 będziemy modlić się w intencji naszych starszych i chorych Parafian.


3. We wtorek (12 lutego) Mszę św. o godz.18.30 zakończą modlitwy ku czci św. Antoniego.


4. Nowenna w środę (13 lutego) o godz.18.30. Poprzedzi różaniec w intencji papieża Franciszka.


5. Dla młodzieży z kl. VIII przygotowującej się do bierzmowania spotkanie w piątek (15 lutego) o godz. 19.15


6. Katecheza przygotowująca do chrztu dla rodziców i chrzestnych w środę (13 lutego) o godz.19.30.


7. Zebranie Parafialnego Zespołu Caritas w środę (13 lutego) o godz.19.30.


8. W najbliższych dniach odwiedzimy Parafian mieszkających przy

ul. Wojska Polskiego, ul. Szydłowskiej i ul. Nad Wierzbakiem. Szczegółowy plan kolędy znajduje się ma stronie internetowej: www.jmv-solacz.pl, i w gablocie. O terminie wizyty będziemy starali się powiadomić również poprzez wywieszoną w klatce bloku informację bądź pozostawioną w skrzynkach pocztowych.

Ksiądz Ireneusz, który w zaoferował nam pomoc w odwiedzinach duszpasterskich, po przebytym zawale przebywa w sanatorium i powraca do zdrowia.


9. Zachęcamy do lektury nowego numeru „Przewodnika Katolickiego” Można też nabyć dwumiesięcznik „Miłujcie się”.           Nowy adres  e-mailowy:  solacz@archpoznan.pl